Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Kolejny film pełnometrażowy?

(dodano: 2011-09-18 02:30:37)

NewsWiele wskazuje na to, że wkrótce Królik Bugs i jego przyjaciele z Looney Tunes powrócą na srebrny ekran. Krążą plotki, że hollywoodzkie studio Warner Bros. pracuje nad kolejnym filmem pełnometrażowym, który będzie w połowie filmem aktorskim, w połowie zaś animacją. Napisanie scenariusza powierzono Davidowi Berenbaumowi. Film ma być zrealizowany w technologii 3D.

Takie informacje podaje gazeta The Independent. Gwoli przypomnienia, ostatni raz na wielkim ekranie naszych bohaterów mogliśmy oglądać w 2003 roku w filmie Looney Tunes znowu w akcji.

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Pytania, sugestie? Skrobnij emaila do admina na ivellios [maópka] paranormalium.pl
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011 by Ivellios