Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

(dodano: 2011-10-16 17:18:03)

NewsJesienią robi się nudno, co nie, doktorku? Taka nuda, że aż chandry można dostać!

Może chciałbyś coś poczytać, doktorku? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyj do mojego albumu - pojawiło się tam kilka krótkich komiksów. No włacha, że wszystkie po polsku!

A może wolisz w coś pograć? Tak się składa, że parę dni temu opisałem kilka fajnych gier ze mną i moimi kumplami z Looney Tunes. Może któraś Ci się spodoba? ;-)

(dodano: 2011-10-13 01:19:35)

NewsNo spójrzcie no, jak to tak to! Zobaczcie, co to się na tym fejsie porobiło! Bugs ma kilkadziesiąt profili, Daffy też, no a Lola to już w ogóle rozwaliła system i zagięła czasoprzestrzeń. Nie żebym była zazdrosna czy coś... ale ja też chciałam mieć swój profilek... taki mały, skromny, ale swój...

I oto moje marzenie się spełniło! Zapraszam na mojego fanpage'a tutaj. Profil prowadzę sobie po angielsku - bo w dzisiejszych czasach trzeba światowym być, a jakże! Ale jeśli ktoś napisze do mnie po polsku, również odpiszę ;-)

(dodano: 2011-09-18 02:30:37)

NewsWiele wskazuje na to, że wkrótce Królik Bugs i jego przyjaciele z Looney Tunes powrócą na srebrny ekran. Krążą plotki, że hollywoodzkie studio Warner Bros. pracuje nad kolejnym filmem pełnometrażowym, który będzie w połowie filmem aktorskim, w połowie zaś animacją. Napisanie scenariusza powierzono Davidowi Berenbaumowi. Film ma być zrealizowany w technologii 3D.

Takie informacje podaje gazeta The Independent. Gwoli przypomnienia, ostatni raz na wielkim ekranie naszych bohaterów mogliśmy oglądać w 2003 roku w filmie Looney Tunes znowu w akcji.

(dodano: 2011-09-17 03:04:19)

NewsHuh, ile tu już materiałów! Ponad pół tysiąca zdjęć i rysunków i kilka pierwszych artykułów - w tym sylwetki rysowników z Warner Bros oraz artykuł, w którym poznasz historię moich przygód miłosnych z dziewczynami.

Już teraz jest co czytać i oglądać, a będzie tego wszystkiego jeszcze więcej!

Aż sam nie ogarniam, wierzysz, doktorku?

(dodano: 2011-09-15 18:25:11)

NewsCo Cię tutaj przywiało, doktorku? Przecież ta strona jest jeszcze w budowie...

No, ale skoro już tutaj jesteś, możesz zostać i poprzeglądać pierwsze materiały, jakie autor mojej strony już na nią wgrał. Zapraszam do przeglądania albumu ze zdjęciami oraz czytania artykułów.

Miłej lektury, doktorku!

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Pytania, sugestie? Skrobnij emaila do admina na ivellios [maópka] paranormalium.pl
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011 by Ivellios