Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Duża aktualizacja w galerii. A na obrazkach moja dziewczyna :)

(dodano: 2015-02-08 16:42:07)

NewsWłaśnie z Honey zrobiliśmy dużą aktualizację galerii, dokładnie działu z obrazkami, na których pojawiam się moja piękna słodka dziewczyna. Zamieściłem tam całą serię pięknych ilustracji autorstwa jednego z użytkowników DeviantArta, JuneDuck. Są one zrobione w bardzo ciekawym stylu i przedstawiają Honey w kilku fajnych wersjach, między innymi ubraną jak na dyskotekę, przebraną za Wiedźmę Hazel (oczywiście, porywa mnie, a jakże!), ubraną po elegancku oraz w strój sportowy. Na jednym z obrazków występuje razem z Lolą, jakoś nie widać żeby się biły ;-) Polecam zajrzeć do galerii i obejrzeć te niezwykle piękne, świetne prace! Wszystkie znajdziecie TUTAJ.

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011