Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Geocoin
Geocoin

Opis:
Dość dziwny gadżet. Być może jest to jeden z nielicznych zupełnie nowych gadżetów z Króliczką Honey, wydanych w ostatnich latach. Jest to niklowa lakierowana i brokatowana moneta z otworem, na której nadrukowany jest wizerunek Honey Bunny. Producentem najprawdopodobniej jest firma Geocoin, niestety data produkcji nie jest znana. Wiadomo, że wyprodukowano całą serię takich monet z postaciami z kreskówek, nie tylko z Looney Tunes. Poza Honey, Królikiem Bugsem, Gossamerem, Marvinem i innymi postaciami z Looney Tunes mamy również Mighty Mouse'a, Scooby'ego i jego ekipę oraz... kilka postaci z kreskówek erotycznych!
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011