Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Wabbit promo wersja 1
Wabbit promo wersja 1

Opis:
Jeden z dwóch wariantów grafiki promującej nadchodzący nowy serial "Wabbit - A Looney Tunes Prod." (wersja polska prawdopodobnie będzie nosiła tytuł "Kłólik"), którego premiera w Stanach Zjednoczonych planowana jest na jesień 2015. Oba warianty różnią się wyglądem Królika Bugsa i Squeaky-ego - jest to nowa postać, widoczna po lewej stronie. Tutaj widzimy wcześniejszą wersję, bardziej zbliżoną klimatem do krytykowanego za zbytnie uproszczenie wyglądu postaci The Looney Tunes Show.
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011