Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Geocoin
Geocoin

Opis:
Była już dość osobliwa monetka Geocoin z Honey Bunny, czas na egzemplarz z głównym bohaterem niniejszej strony - Królikiem Bugsem. Jest to niklowa lakierowana i brokatowana moneta z otworem, na której nadrukowany jest wizerunek Bugsa. Producentem najprawdopodobniej jest firma Geocoin, niestety data produkcji nie jest znana. Wiadomo, że wyprodukowano całą serię takich monet z postaciami z kreskówek, nie tylko z Looney Tunes. Poza Królikiem Bugsem, jego dziewczyną Honey Bunny, Gossamerem, Marvinem i innymi postaciami z Looney Tunes mamy również Mighty Mouse'a, Scooby'ego i jego ekipę oraz... kilka postaci z kreskówek erotycznych!
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Pytania, sugestie? Skrobnij emaila do admina na ivellios [maópka] paranormalium.pl
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011 by Ivellios