Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Krawat
Krawat

Opis:
Niektórzy, widząc ten krawat po raz pierwszy, daliby sobie głowę uciąć że wszystkie widoczne na nim króliki to Królik Bugs. A tymczasem jeden z królików posiada na głowie kokardkę - a to oznacza, iż tym królikiem jest jego dziewczyna, Honey Bunny! Niniejszy krawat to gadżet wybitnie walentynkowy, gdyż jak widzimy nasi długousi kochankowie, stąpając pośród kwiatków, wyznają sobie miłość. Napisy na transparentach głoszą: "Na zawsze Twój" (u Bugsa) oraz "Bo Ty chcesz najlepiej" (u Honey). Idealny prezent, nie tylko na Walentynki, ale również na inne okazje, takie jak urodziny, imieniny, rocznice i różne inne szczególne okoliczności. Krawat od czasu do czasu pojawia się na eBayu, więc jeśli ktoś szuka jakiegoś ciekawego prezentu dla swojej drugiej połówki - szczególnie jeśli druga połówka jest fanem Zwariowanych Melodii - polecam czym prędzej go odszukać i nabyć drogą kupna.
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011