Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Pani Bugs
Pani Bugs

Opis:
Kadry z jedynego filmu, w którym pojawiła się Pani Bugs, Hold the lion please z 1942 roku (w wersji polskiej Proszę uważać na lwa). Z tego odcinka dowiadujemy się, kto nosi portki w tym domu - innymi słowy, kto w nim rządzi. Zwykłą uwagę swojej żony Bugs odbiera jako rozkaz i posłusznie wraca do nory. Wielkiej kariery Pani Bugs nie zrobiła. Właściwie nic dziwnego, Bugs długo by z nią nie wytrzymał ;-)
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Pytania, sugestie? Skrobnij emaila do admina na ivellios [maópka] paranormalium.pl
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011 by Ivellios