Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Sędzia Honey Bunny
Sędzia Honey Bunny

Opis:
No więc, Bugs znalazł się w poważnych tarapatach. Znalazł? Ale gdzie tam, od dziesięcioleci miał kłopoty! Bił, okaleczał, wysadzał w powietrze, niszczył, oszukiwał i dokuczał. Siał spustoszenie na Ziemi i innych planetach. I jakby tego było mało, cały czas coś kręci i udaje niewiniątko! Pozostaje tylko zapytać powodów, dlaczego zdecydowali się na pozew zbiorowy.

Wiedząc jednak, że sędzią w tym procesie jest Honey Bunny (którą Bugs jest wyraźnie bardziej zainteresowany niż zeznaniami rzekomo pokrzywdzonych), można domniemywać, iż wyrok będzie bardzo, ale to naprawdę bardzo bardzo łagodny - by nie rzec uniewinniający ;-)

Sitodruk zatytułowany Pozew zbiorowy. Autorem jest prawdopodobnie Bob Clampett.
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Pytania, sugestie? Skrobnij emaila do admina na ivellios [maópka] paranormalium.pl
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011 by Ivellios