Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Mel Blanc

Melvin Jerome Blanc był niezwykle utalentowanym aktorem amerykańskim, znanym głównie jako głos bohaterów filmów animowanych wytwórni Warner Bros. Użyczał głosu między innymi Królikowi Bugsowi, Kaczorowi Daffy'emu, prosiaczkowi Porky'emu, kotu Sylwestrowi, Speedy Gonzalesowi, Pepe Le Swądowi, Diabłowi Tasmańskiemu, Kurakowi Leghornowi, Yosemite Samowi i wielu innym postaciom.

"Człowiek o tysiącu głosach", jak nazywany był Mel Blanc, potrafił przemówić głosem łudząco podobnym do kobiety, by po chwili zachwycić ciężkim, grubym basem.

To właśnie on wykreował znane na całym świecie kwestie, takie jak "What's up, doc?" (co jest, doktorku) Królika Bugsa, "I tawt I taw a putty cat" (zdało mi się, ze widziałem kotecka) Tweety'ego, jąkane "Th-th-th-th-that's all f-f-f-folks" (t-t-t-t-to b-by b-było na t-t-t-t-tyle) Porky'ego czy dźwięki wydawane przez Strusia Pędziwiatra lub Kota Sylwestra.

Urodził się w 1908 roku w San Francisco. Karierę rozpoczął w 1927 roku jako muzyk i radiowiec w radiowym show "The Hoot Owls" w Portland. Przygodę z dubbingowaniem filmów animowanych dla wytwórni Warner Bros. rozpoczął w 1937 roku, podkładając głos pijanego byka w filmiku "Picador Porky" z serii Looney Tunes w 1937 roku.

Poza Warner Bros. udzielał się również i w innych wytwórniach - możemy go usłyszeć między innymi we Flintstonach (Barney Rubble) czy w kreskówkach wytwórni Universal (dzięcioł Woody Woodpecker).

Zmarł w 1989 roku w Los Angeles, krótko po nagraniu dubbingu do filmów "Kto wrobił Królika Rogera" i "Daffy Duck & Quackbusters".
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011