Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Charles McKimsonCharles McKimson Jr., nazywany przez niektórych "Chuckiem", był amerykańskim animatorem, znanym najbardziej ze swojej pracy dla Warner Bros. Był młodszym bratem Roberta i Thomasa McKimsonów.

McKimson urodził się 20 grudnia 1914 roku w Denver w stanie Colorado. W latach dwudziestych rodzina przeniosła się do Los Angeles.

Karierę animatora zaczął McKimson w roku 1937, dołączając do Leon Schlesinger Productions - studia przygotowującego dla Warner Bros. filmy animowane. Był członkiem zespołu Texa Avery'ego. W czasie II wojny światowej McKimson opuścił studio i zaciągnął się do wojska. Powrócił w 1946 roku. Po powrocie został przypisany do zespołu prowadzonego przez jego brata, Roberta, w którym objął stanowisko głównego animatora. W czasie gdy pracował dla Warner Bros., w latach 1949-1953 współtworzył również ze swoim bratem Thomasem i artystą Pete'm Alvarado komiksy z Royem Rogersem. Komiksy publikowane były pod pseudonimem "Al McKimson".

Charles McKimson opuścił Warner Bros. w 1954 roku, krótko po tym jak Jack Warner zamknął dział zajmujący się produkcją filmów animowanych. McKimson dołączył do wydawnictwa Dell Publishing, obejmując tam funkcję dyrektora artystycznego w dziale zajmującym się komiksami i kolorowankami. W 1961 roku McKimson był dyrektorem animacji krótkiego telewizyjnego serialu animowanego "Calvin and the Colonel".

Charles McKimson zmarł 16 kwietnia 1994 roku.
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011