Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Thomas McKimsonThomas McKimson był amerykańskim animatorem, najbardziej znanym ze swojej pracy w Warner Bros. Był najstarszym spośród trójki wielkich animatorów - jego młodszymi braćmi byli Robert i Charles.

Thomas McKimson urodził się 5 marca 1907 w Denver w stanie Colorado. W latach dwudziestych przeniósł się wraz z rodziną do Los Angeles.

Karierę animatora rozpoczął w 1928 roku, był wówczas asystentem animatora Walt Disney Studio, Normana Fergusona. Opuściwszy Disneya na początku lat trzydziestych, na krótko związał się z upadającym już wtedy Romer Grey Studios, później zaś, około roku 1932, dołączył do Harman-Ising Studios. Po tym, jak Harman i Ising opuścili Warner Bros. Animation i nawiązali współpracę z MGM, McKimson został członkiem jednostki animacyjnej Boba Clampetta, gdzie stworzył pierwszy wzór postaci Ptaka Tweety'ego. McKimson wykonywał również animacje dla jednostek Clampetta i Davisa.

W czasie pracy w Warner Bros., McKimon pracował także dla Dell Comics, wykonując ilustracje do zeszytów komiksów z Królikiem Bugsem i Strusiem Pędziwiatrem. W latach 1949-1953, we współpracy z bratem Charlesem i artystą Petem Alvarado, ilustrował również komiksy z Royem Rogersem, pod wspólnym pseudonimem "Al McKimson".

Thomas McKimson opuścił Warner Bros. w 1947 roku i objął posadę dyrektora artystycznego w Western Publishing, gdzie pracował do momntu przejścia na emeryturę w 1972 roku.

McKimson był aktywnym członkiem bractwa masońskiego. W 1954 roku został Mistrzem Loży w Melrose nr 355 w Hollywood, zaś w dwa lata później założył Lożę w Riviera nr 780 w Pacific Palisades w Kaliforni. Został również Wielkim Dekarzem Wielkiej Loży Kalifornijskiej.

Tom McKimson był też zapalonym graczem w polo. Grał w jednej drużynie z animatorem Rayem Abramsem, pracującym dla Waltera Lanza.

Thomas McKimson zmarł 14 lutego 1998 w zachodnim Los Angeles.
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011