Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Rabbit Transit (1983)

W 1947 roku studio Warner Bros. wyprodukowało krótkometrażowy film zatytułowany "Rabbit Transit" (w wersji polskiej "Szybki jak żółw"). W filmie tym ścigają się ze sobą Królik Bugs i żółw Cecile. Gdy nadeszła era domowych komputerów, w 1983 roku ukazała się gra częściowo oparta na fabule tego filmu.

Prawie zapomnianą już dziś grę zatytułowaną "Rabbit Transit" i przeznaczoną na Atari 2600 wydała firma Starpath. Ciekawostkę stanowi fakt, iż Starpath wydało tę grę oraz grę "Taz" (z Diabłem Tasmańskim w roli głównej), nie posiadając licencji na wykorzystywanie postaci stworzonych przez Warner Bros.

W grze "Rabbit Transit" pojawiają się Królik Bugs i żółw Cecile. Na tym jednak związek z fabułą wspomnianego wcześniej filmu praktycznie się kończy. Naszym zadaniem w grze nie jest bowiem wygranie jakiegoś wyścigu, a uratowanie przed śmiercią króliczej rodziny.

Gra składa się z kilkunastu poziomów, przy czym wszystkie wyglądają prawie tak samo. Każdy poziom składa się z dwóch rund - w pierwszej Bugs musi przejść przez ogród i dotrzeć nad rzeczkę, omijając po drodze przelatujące przez ekran przeszkody i unikając spotkania z latającymi wśród kwiatów pszczołami. Zetknięcie się z którąś z przeszkód powoduje zatrzymanie królika na kilka sekund. W rzece czeka na niego żółw Cecile - Bugs musi wskoczyć na jego grzbiet, aby Cecile mógł go "przetransportować" do rundy drugiej.W drugiej rundzie nasz królik ma za zadanie zmienić kolor wszystkich belek widocznych na ekranie, po prostu po nich skacząc. Nad belkami od czasu do czasu pojawia się Elmer - należy unikać jego strzałów, gdyż oberwanie od niego kulką kończy się śmiercią. Kulki utrudniają również grę, zmieniając kolor belek, przez które przelecą - wówczas królik musi obskoczyć owe belki jeszcze raz.

Każdy poziom kończy się sceną, w której uratowana królicza rodzina skacze po łące. Później gracz przechodzi do kolejnego poziomu. Naturalnie, każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy.

I tu jeszcze jedna ciekawostka - mianowicie "Rabbit Transit"... nie posiada zakończenia. Poziomy powtarzają się - grasz, aż się znudzisz. ;-)
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011