Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Bugs Bunny & Lola Bunny: Operation Carrot Patch (1998)Bugs Bunny & Lola Bunny: Operation Carrot Patch, Looney Tunes: Carrot Crazy


"Bugs Bunny & Lola Bunny: Operation Carrot Patch" (Królik Bugs i Lola Bunny: Operacja Marchewka, gra jest znana również pod tytułem "Looney Tunes: Carrot Crazy" - marchewkowe szaleństwo) to gra wideo wydana w 1998 roku na platformę Game Boy Color.

Bugs i Lola wracają do domu po całym dniu pracy. Czeka ich, niestety, niemiła niespodzianka - bowiem Yosemite Sam, Kaczor Daffy, Diabeł Tasmański, Marsjanin Marvin i Elmer Fudd ukradli Bugsowi i Loli wszystkie marchewki i ukryli je w różnych zakamarkach pobliskiego studia filmowego. Aby odzyskać marchewki, Bugs i Lola muszą przejść przez pięć różnych "działów" studia Warner Bros.

Bugs Bunny & Lola Bunny: Operation Carrot Patch, Looney Tunes: Carrot Crazy


Każdy "dział" składa się z dwóch rund, podczas których Bugs i Lola (gracz może zmieniać postać w każdej chwili) zbierają marchewki i filmowe klapsy. Po drodze dobrze jest również zbierać unoszone przez Tweety'ego litery składające się na słowo "EXTRA".

Bugs i Lola potrafią skakać i mogą eliminować przeciwników. Bronią Bugsa jest młotek, Loli - wałek do ciasta. Oboje posiadają własne zestawy specjalnych zdolności - Bugs może przesuwać cięższe przedmioty typu skrzynia, Lola zaś posiada parasol, który pozwala jej bezpiecznie opadać z dużych wysokości bez doznania uszczerbku. Zebranie niektórych marchewek - zwanych Supermarchewkami - pozwala naszym bohaterom wzlatywać na duże wysokości lub stawać się niewidzialnym. Aby przejść rundę, należy zebrać cztery filmowe klapsy.

Bugs Bunny & Lola Bunny: Operation Carrot Patch, Looney Tunes: Carrot Crazy


Po każdej rundzie mamy małą strzelankę. Na planszach pokazują nam się głowy przeciwników - musimy z odpowiednią siłą rzucać w nie bombami.

W ostatniej części każdego "działu" jego szef próbuje własnoręcznie zlikwidować Królika Bugsa, który, uciekając, zbierając po drodze marchewki i litery i omijając przeszkody, musi dojść do końca rundy.
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011