Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

The Bugs Bunny Birthday Blowout (1990)Bugs Bunny Birthday Blowout


"The Bugs Bunny Birthday Blowout" (znana również pod tytułami "Happy Birthday Bugs" i "The Bugs Bunny Blowout") to gra konputerowa na platformę NES (znaną u nas jako Pegasus) wydana w 1990 roku przez studio Kemco. Jak sugeruje tytuł, gra wydana została z okazji pięćdziesiątej rocznicy oficjalnego debiutu Królika Bugsa na srebrnym ekranie.

Bugs, sprawdzając swoją skrzynkę pocztową, znajduje w niej zaproszenie na imprezę z okazji jego urodzin. Pozostali bohaterowie serii Looney Tunes są zazdrośni o to, że Bugs cieszy się tak dużym zainteresowaniem, i usiłują mu przeszkodzić w dotarciu na miejsce.

Bugs Bunny Birthday Blowout


Gra posiada sześć poziomów, zatytułowanych: Trawiasta Ziemia, Pustynia, Wieczór w Kanionie, Noc w Jaskiniach, Dżungla i Twierdza. Każdy poziom składa się z kilku rund, na końcu każdej z nich na naszego królika czyha jeden z przeciwników - postaci z Looney Tunes, aby stoczyć z Bugsem pojedynek.

Nasz królik w obronie własnej może użyć młotka, którym może nie tylko eliminować przeciwników, ale również torować sobie drogę, rozbijając posągi i mury. Po drodze Bugs musi zebrać marchewki oraz serduszka - te drugie aby odzyskać utracone punkty zdrowia. Bugs może również podskakiwać, wchodzić do dziur i używać młotka w celu zaatakowania przeciwnika. Co ciekawe, podskakując, może stanąć przeciwnikowi na głowie, nie czyniąc ani jemu ani sobe żadnej szkody.

Bugs Bunny Birthday Blowout


Każdy z członków rodziny Looney Tunes walczy z Bugsem w inny sposób:
- Daffy pokazuje się na końcu każdego poziomu. Po prostu biega w kółko i trąca Bugsa. Nie można się przed nim bronić, można jedynie uciekać
- Tweety - rzuca w królika pomidorami
- Kojot Wiluś uderza Bugsa młotkiem i dźga widelcem
- Elmer Fudd rzuca sieci, jeśli Bugs w nie wpadnie - podchodzi do niego i go patroszy (sic!)
- Sylwester i Sylwuś - jeżdżą tam i z powrotem na deskorolkach. Należy pokonać Sylwusia zanim pojawi się Sylwester
- Pepe Le Swąd, jak to skunks, puszcza śmiercionośne bąki...
- Kurak Leghorn i Orzełek Heniek. Przed Kurakiem nie można się bronić, można za to atakować Heńka - gdy ten spadnie, to samo stanie się z Kurakiem
- Diabeł Tasmański - rzuca w Bugsa amerykańskimi piłkami futbolowymi, należy te piłki odbijać ponieważ uderzenie Tazia młotkiem bezpośrednio nie robi mu krzywdy

Prosiak Porky, choć widnieje na okładce, nie pojawia się w grze.

Na końcu gry Bugsa czeka wielkie zaskoczenie... ale jakie, nie zdradzę - zagrasz to się dowiesz ;-)
  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011