Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Się wkurzyłem!

(dodano: 2013-07-15 18:48:07)

NewsWchodzę sobie dzisiaj na forum. Patrzę - ponad 300 postów, myślę sobie wreszcie ktoś zaczął pisać! No ale tak czytam i czytam, a tu same reklamy. A to jakaś Viagra, a to ubezpieczenia auto kasko, a to ktoś promuje stare marchewki... a to wszystko wysłane przez spamujące roboty z Państwa Środka. Ciekawe, ile taki Chińczyk dostaje za, powiedzmy, milion wpisów. Miskę ryżu?

Się wkurzyłem. Kazałem Elmerowi ich wszystkich powystrzelać, a sam założyłem zabezpieczenia antyspamowe. Teraz zamiast kodu do przepisania będą wyskakiwały arcytrudne pytania testowe! Ciekawe, czy któryś z tych spambotów będzie wiedział, jak ma na imię moja piękna długoucha dziewczyna... :)

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011