Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Mam smutną wiadomość do przekazania :( Informacja umieszczona na Facebooku przez Kim Delgado King

(dodano: 2014-12-14 01:46:10)

NewsMoja najdroższa przyjaciółka Martha Sigall odeszła w spokoju w swoim domu w otoczeniu swoich kochających synów, Leo i Boba, oraz rodziny. Była jak cudowna mama lub babcia, jakiej nigdy nie miałam, nie tylko dla mnie, ale dla wielu innych. Będą za nią bardzo tęsknić. ;-( Na zawsze pozostanie w moim sercu; ona i Sol [jej mąż]. <3 Kocham Cię, Martho! Przekaż Solowi ode mnie wielkiego buziaka!

Martha Goldman Sigall (1917-2014) była amerykańską rysowniczką i malarką, która pracowała dla przemysłu animacyjnego w Hollywood przez 53 lata. Pracowała między innymi przy klasycznych kreskówkach Looney Tunes i Merrie Melodies.

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011