Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Nowy serial!

(dodano: 2015-03-24 02:04:20)

NewsWłaśnie w trakcie produkcji jest najnowszy serial telewizyjny ze mną i moimi przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii. "Wabbit" (po polsku "Kłółik") będzie miał swoją premierę jesienią tego roku. Każdy odcinek ma się składać z czterech krótkich kreskówek, oczywiście ze mną w charakterze gwiazdora - a jakże! W serialu będę wchodził w bardziej lub mniej bezpośrednie interakcje z innymi postaciami z Looney Tunes, ma się też pojawić całkiem sporo nowych przyjaciół oraz wrogów.

Choć pierwotnie serial miał zostać wyemitowany w Cartoon Network, to jednak jakimś dziwnym trafem coś się Warnerom odmieniło i postanowili go puścić w Boomerangu. Dziwne, doprawdy dziwne!

Cieszę się tylko z jednego - że to nie będzie kolejny idiotyczny sitcom w stylu "The Looney Tunes Show", w którym kazano mi grać nie wiadomo co nie wiadomo gdzie nie wiadomo z kim nie wiadomo jak. Czyli wrócę do lasu i znów będę mieszkał w norce (podobno...) i robił swoje (czyli dawał w kość Elmerowi, ha ha ha! - podobno...).

Producentami będą Eryk Kuśka i Sam Rejestr. Eee, sorry... Erik Kuska i Sam Register, oczywiście, naturalnie, a jakżeby inaczej. Reżyserem będzie... kurczę no, nie wiadomo kto o.O

Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
·
·
·
Copyright 2011