Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

Tabliczka do rysowania
Tabliczka do rysowania

Opis:
Lubicie rysować? Jeśli tak, powinniście się zainteresować tą magiczną tabliczką do rysowania z 1985 roku. Szczególnie że oprócz Króliczki Honey pojawiła się na niej również inna zapomniana postać ze Zwariowanych Melodii - siostrzeniec Królika Bugsa, króliczek Clyde. Widoczne na tej tabliczce postaci tworzą orkiestrę dętą - Bugs dyryguje, Daffy i Clyde grają na perkusji, Króliczka Honey gra na waltorni, Elmer na flecie, a Sylwester... na jakimś niewiadomoczym :)
Napisz komentarz   


  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011