Bukmacher Mostbet w Polsce to niezawodność, funkcjonalność i najlepsze warunki do obstawiania zakładów sportowych i gier kasynowych online wśród bukmacherów. Nasz zespół profesjonalistów jest zawsze gotowy zaoferować Ci szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, darmowe zakłady, darmowe spiny, a także hojne bonusy Mostbet. Dodatkowo masz dostęp do naszej aplikacji mobilnej, w której znajdziesz jeszcze więcej różnorodnych promocji!

Ponadczasowy Królik Bugs

Co jest, doktorku?

02. Bezimienna żona

Okazuje się, że już w czasach, gdy nasz królik oficjalnie był jeszcze bezimienny, miał żonę. Mało tego, doczekał się sporej gromadki dzieci! W filmie "Porky's Hare Hunt" z 1938 roku (w wolnym tłumaczeniu "Polowanie Porky'ego na zające" - tak, pierwszym wrogiem naszego idola był właśnie prosiak Porky! A dlaczego w tytule występuje zając a nie królik, dowiesz się w innym artykule), gdy Porky przykłada lufę do piersi bezimiennego jegomościa z długimi uszami, ten zaczyna prosić o litość, po czym pokazuje mu zdjęcie, na którym widać królika i jego żonę, a za nimi sporą gromadkę dzieci. Jak można się domyślić, królik z polowania wyszedł bez szwanku. Jego żona i potomstwo wielkiej kariery w świecie filmu nie zrobiły, gdyż nie pojawiły się już nigdy więcej.

  Napisz komentarz

  Postać Bugs Bunny®, Looney Tunes®, Merrie Melodies®, a także inne powiązane imiona postaci i znaki są zarejestrowanymi znakami towarowymi Warner Bros., Inc., a Time Warner Company. Niniejsza strona jest niezależną stroną fanowską, nieautoryzowaną przez Warner Bros.
  Kopiowanie zawartości niniejszej strony dozwolone jest tylko za podaniem źródła!
  Koniecznie dołącz na Facebooku do grupy "Polski Związek Fanów Animacji Warner Bros", znajdziesz tam całą masę unikatowych materiałów związanych z Królikiem Bugsem i jego przyjaciółmi ze Zwariowanych Melodii, a także poznasz innych looney-maniaków :-) Obejrzysz również nieemitowane w Polsce kreskówki z Looney Tunes i Merrie Melodies
  ·
  ·
  ·
  Copyright 2011